Ekshibicjonista

•  Gwiazda Rocka: Czy nie chciałaś nigdy być groupie?

•  Hummer: Ptaki brzęczą w parku; ty też.

•  Garderoba : Czy nie zawsze chciałeś robić w niej coś innego niż przymierzanie ubrań?

•  Bar: Nie musisz być młody - ani pijany.

•  Mile High: Czy to nie czas, abyś dołączył do klubu?

•  Podwórko : Daj sąsiadom o czym porozmawiać.

•  Wielka ucieczka : Niech zobaczą, jak wkładasz majtki do jego kieszeni.

Czy twoje życie seksualne jest trochę zbyt przewidywalne? Czy zawsze potajemnie chciałaś zrobić coś bardzo niegrzecznego w miejscu publicznym? Czy naraża Cię ryzyko przyłapania na gorącym uczynku? Masz ekshibicjonistyczną pasję, pragnąc się uwolnić! Niewielkie (bezpieczne) niebezpieczeństwo podnosi adrenalinę. Zwiększa hormony płciowe. I to sprawia, że myśli, że jesteś jedną gorącą, odważną, seksowną damą.Ekshibicjonistka : Gwiazda Rocka

Wszyscy mężczyźni marzą o byciu w centrum uwagi, podziwiani za swoje muzyczne osiągnięcia lub sprawność sportową. Twój facet mógł grać w zespole garażowym lub w zespole licealnym lub uniwersyteckim. Wspomnienie ryku tłumu (choć niewielkiego) wciąż budzi w nim dreszczyk emocji. Bądź jego fanką. I jak jedna groupie wyróżnia się spośród dosłownie setek gorących lasek walczących o uwagę mężczyzny? Wychodzi o krok od zdjęcia majtek i rzucenia go na scenę. Tak, błyska towarem.

Doskonal ruch

Sekret tkwi w jakości flashowania. Musisz znać swój najlepszy kąt.

•  Chwyć lustro i jasne światło i rozłóż nogi. Spójrz na wszystkie swoje części.
•  Zacznij dotykać sromu warstwa po warstwie. Jaki dotyk sprawia, że puchniesz i nawilżasz? Właśnie to widzi. Czy to nie jest piękne?

Scenariusz Gwiazdy Rocka

Jesteś totalną groupie zespołu swojego faceta (lub jego drużyny sportowej). Ubrana w błyszczący makijaż i takie ubrania, które mówią "Chcę pieprzyć gwiazdę", patrzysz bezpośrednio na niego, gdy gra. Twoje przeszklone oczy mówią: "Jestem w sennym odrętwieniu nad tobą". Rzuć w niego dziko zapalniczką. Kiedy zdejmiesz majtki i wrzucisz je na scenę, zacznij się zadowalać. Czy te inne groupies mogą to przebić?

Przygotowania w ostatniej chwili

Kup kilka nowych, gorących majtek - coś kolorowego, które będzie mógł wybrać spośród dziesiątek innych rzuconych na scenę. Podnieś kilka pojedynczych pakietów lubrykantu. Nie chcesz wyciągać z torby dużej tubki lubrykantu na koncercie rockowym, prawda? (I chcesz, żeby te palce ślizgały się po twojej cipce jak jedwab.) Zrób włosy. Nie włosy na twojej głowie, twoje krzaczaste włosy. Wytnij szablon z jego inicjałami lub nazwą jego zespołu rockowego, połóż go na krzaku i gol wokół niego. Pokocha to. Ubierz się w szpilki, minispódniczkę, przezroczysty podkoszulek i bajeczne majtki. A teraz włącz tę muzykę!

Seks FAKT

Ostatnie badania pokazują, że kobiety, które się masturbują, również zgłaszają wyższy poziom satysfakcji seksualnej. To więcej niż zwykły zbieg okoliczności. Przyjemność z siebie pozwala odkrywać własne ciało, dzięki czemu szybciej reagujesz i kontrolujesz swoje orgazmy.

Technika gwiazdy rocka

Niech stanie nagi na krześle lub platformie - gwiazda rocka nad tobą. Jeśli chciałby pograć na małej gitarze powietrznej, to też dobrze. Dotknij piersi i przekręć sutki przez przezroczysty podkoszulek. Usuń stanik powoli i rzucaj go na scenę. Teraz wrzuć te majtki na jego scenę. Podciągnij spódnicę do pasa - i idź, dziewczyno!

•  Nawiąż z nim intensywny kontakt wzrokowy, pieszcząc swój srom i kołysząc się w rytm muzyki. Oglądanie go na scenie sprawia, że chce się samemu zadowolić. Głaszcz się, aż rzuci tę powietrzną gitarę i zeskoczy ze sceny.
•  Połóż jedną rękę na każdym z jego pośladków, przyciągnij go do swojej cipki, a następnie odepchnij i powiedz: "Chcę cię teraz ssać". Nie będzie sprzeciwu, gdy upadniesz na kolana.
•  Ukryj twarz w jego kroczu. Zejdź nisko. Spójrz spod jego jąder w oczy. (Patrząc w górę sugeruje poddanie się temu wielkiemu bóstwu.)
•  Chwyć nasadę jego penisa i weź czubek jego penisa do ust i ssaj, robiąc dużo hałasu "uhm, uhm".
•  Używając błyskotliwych ruchów, zakręć językiem wokół główki jego penisa, a następnie korony. Nawiąż jak najwięcej kontaktu wzrokowego.
•  Teraz przesuń język obficie w górę iw dół trzonu, pracując w rytmie dłonią.
•  Poliż i ssij spód wałka.
•  Teraz wróć do głowy i ssij namiętnie, pracując szybciej i mocniej.
•  Pozwól mu wejść na twoją twarz lub piersi.

Sekspert Mówi

Im więcej czasu spędzisz na podnieceniu i grze wstępnej, tym szybsze i intensywniejsze będą jego orgazmy. Gra wstępna nie zawsze oznacza to, co mu robisz. Mężczyźni są wizualnymi stworzeniami. Obserwowanie, jak sprawiasz sobie przyjemność, jest intensywną wizualną (i mentalną) grą wstępną dla twojego mężczyzny. Im więcej pozwalasz mu widzieć, a czasem nie do końca widzieć, tym bardziej go podniecasz.Ekshibicjonistka : Hummer

Zamień swoje usta w wibrator o niskiej prędkości i daj mu niecodzienne doznania ustne, które wywołają uśmiech na jego twarzy z więcej niż jednego powodu. Z tym robisz trochę hałasu, jak drogie wibracje, które działają płynnie przy niskiej prędkości. Gdy tylko usłyszy, że "mruczysz", uśmiechnie się.

Doskonal ruch

•  Ćwicz, ściskając usta i wykonując dźwięk "mmmmm" , jak w "mmmmm, jesteś smaczny" lub "oooooohhhh" jak w "oooooohhhh, nie mogę się doczekać, aby cię posmakować". Praktykująca tantrę? Wypróbuj dźwięk "om".
•  Teraz połóż palce na ustach. Czy czujesz wibrację? To uczucie jest bardziej intensywne w penisie, zwłaszcza w głowie, gdzie skóra jest cieńsza, bardziej porowata, a gruczoły znajdują się bliżej powierzchni, tworząc najcudowniejszą wrażliwą część jego ciała.
•  Połóż usta wokół wibracji lub zielonego banana i poćwicz robienie dźwięku jak ssiesz.

Seks FAKT

W starożytnych Chinach seks oralny nazywano "muzyką ust" lub "graniem na jadeitowym flecie".

Scenariusz Hummera

Oczywiście będzie szczęśliwy za każdym razem, w każdym miejscu, w którym klękniesz i nucisz jego penisa. Ale zabierzmy tę zabawną technikę na spacer po parku. W słoneczne popołudnie poprowadź swojego faceta w ustronne miejsce z dala od ruchu ulicznego i wybiegów dla psów. (Wiele przygód zostało przerwanych w krytycznym momencie przez ciekawego szczeniaczka.) Kiedy znajdziesz idealne miejsce, posadź go i skrzyżuj nogi.
Dyskretna pozycja
Połóż się z głową na jego kolanach, gdy siedzi z luźno skrzyżowanymi nogami. Jeśli ktoś się pojawi, możesz łatwo spasować pozycję "zasnęła na kolanach mojego kochanka".
Pozycja alternatywna
Jeśli czujesz się nieswojo - może to nadwyrężyć szyję - poproś go, aby włożył nogi rozłożone przed nim, ręce za plecami, podtrzymujące jego ciężar. Klękasz między jego nogami. Szerokie rondo czapki lub szal noszony na głowie jak szalik mogą zapewnić osłonę dla nieco nieśmiałych.

Przygotowania w ostatniej chwili

Zanim weźmiesz kutasa do ust, spójrz na niego. Pomyśl o tym, jaki jest gorący, by wyczytał pasję w twoich oczach. Teraz uśmiechnij się drażniącym, szyderczym uśmiechem, który mówi: "Jesteś na specjalną ucztę, kochanie". Jeśli możesz to zrobić, nie czując się zbyt głupio, jak dziewczyna w reklamie szamponu, przeciągnij palcami po włosach i zasymuluj zachwycony jęk. Złap jedną z jego rąk i przeczesuj nią włosy. Odrobiny mruczenia lub nawet gardłowego warczenia byłby dobry kawałek teatru tutaj. Odwróć (lub opuść) twarz na jego genitalia. Lekko przesuwaj palcami po wewnętrznej stronie ud. Jeśli ma na sobie spodnie z grubszego materiału, np. dżinsy, użyj paznokci. Mam nadzieję, że jest w szortach i możesz pozwolić, aby oddech ogrzał jego skórę, gdy twoje palce się bawią. Powoli rozsuń zamek, uwolnij paczkę, a teraz…

Seks FAKT

Trzydzieści jeden procent dorosłych na całym świecie twierdzi, że najczęstszym miejscem uprawiania seksu poza sypialnią jest park.
Niektórzy mężczyźni twierdzą, że zwiększa to ich orgazmiczną przyjemność: lekko przesuwaj paznokciami obszar między kością łonową a pępkiem w rytm skurczów orgazmu.

Technika Hummera

•  Kiedy opuszczasz głowę do jego penisa, wydaj dźwięk "mmmmmm", "ohhhhh" lub "ohm", aby usta wibrowały. Rób to, co cię wibruje.
•  Weź jedną z jego kulek do ust. Kontynuuj nucenie. Powtórz z drugą piłką. Spójrz w górę, aby ocenić jego odpowiedź; prawdopodobnie uśmiecha się z zachwytu. Trudno się nie uśmiechać, gdy kobieta nuci ci jaja.
•  Trzymając penisa w jednej ręce, drugą trzymając swobodnie, aby głaskać jądra lub drapać wewnętrzną stronę ud, biegać w górę iw dół trzonu z małymi pocałunkami ssącymi. Mrucz dalej!
•  Połóż usta na pięknej główce jego penisa. Kontynuuj wydawanie wibrującego dźwięku, gdy ssiesz tę głowę. Dodaj dobry ruch ręką, trzymając penisa obiema rękami i poruszając się od podstawy w górę trzonu, wykonując delikatny ruch obrotowy lub trzymając go mocno jedną lub obiema rękami w klasycznym ruchu w górę i w dół.

Wszyscy pragniemy erotycznej różnorodności. Hummer BJ dodaje zabawny element do seksu oralnego.

Sekspert Mówi

Niektóre kobiety są tak podniecone podczas robienia loda, że osiągają orgazm bez bezpośredniej stymulacji łechtaczki. Może nie osiągniesz orgazmu, ale na pewno możesz się bardzo podniecić "dając" mu seks oralny. Czy naprawdę lubisz jego penisa? Czy uważasz, że jest to chwalebny dodatek, zasługujący na zwrócenie na niego uwagi?
Jesteś prawie na miejscu
Zwróć uwagę na jego odpowiedzi, gdy go liżesz i ssiesz. Gdy jego ciało pulsuje i pulsuje w twoich ustach, wyobraź sobie te ruchy przemieszczające się po twoim ciele. Poczuj jego jęki i westchnienia rozkoszy głęboko w swojej cipce. Niech jego podniecenie rozpali twoje własne. Jeśli chcesz przyjść, załóż pasek na pasek lub użyj wibracji z małym palcem. Kilka uderzeń prawdopodobnie również Cię przebije.

ODMIANY HUMMER

Może nie chcesz nucić po swojemu, zacznij kończyć, do jego orgazmu. Możesz również użyć tej techniki:

•  Aby rozpocząć dmuchanie.
•  Jako gra wstępna.
•  Aby dalej go posuwać, jednocześnie dając sobie przerwę od energicznego ssania i głębszego wbijania się w usta.
•  Aby ponownie rozpalić twoje zainteresowanie, jeśli tracisz entuzjazm.
•  Aby urozmaicić swój repertuar ustny.Ekshibicjonistka : Garderoba

Czy kiedykolwiek fantazjowałaś o seksie w domu towarowym lub butikowej garderobie? Z pewnością tak się dzieje. Oto bardziej odurzający wybór: zrób mu loda w garderobie sklepu dla dorosłych specjalizującego się w zabawkach i bieliźnie. Odsłoń dużo skóry (dla niego). Drażnij go i namawiaj, by dołączył do ciebie w garderobie. Pokaż mu kontrast między niektórymi skórzanymi gorsetami, na przykład, a twoją miękką skórą; to go tak podnieci, że nie odmówi. To ustawienie wymaga specjalnej techniki ust, takiej jak "czarna dziura", o której niektórzy mężczyźni mówią, że sprawia, że fellatio przypomina seks analny.

Doskonal ruch

•  Zrób wcześniej wycieczkę do sklepu i sprawdź garderobę pod kątem rozmiaru i prywatności.
•  "Czarna dziura" wymaga trochę praktyki z twoim klimatem lub zaufanym bananem. Mocno chwyć podstawę jedną ręką. Zamiast wkładać go prosto do ust, obróć głowę w prawo lub w lewo tak, aby trzonek wszedł pod kątem i uderzył w policzek. Uważaj, aby nie zeskrobać go zębami.

Scenariusz Garderoby

Nosząc najwyższe szpilki i najkrótszą spódniczkę, zabierz go do swojego ulubionego sklepu dla dorosłych i zaprowadź do działu "pralnia". Obserwuj jego twarz, gdy przeczesuje skórzaną i koronkową odzież. Poproś go, aby wybrał coś do przymierzenia. Dodaj kilka własnych opcji i udaj się do garderoby. Poproś go, aby zaczekał na zewnątrz, aby mógł zobaczyć, jak wyglądasz w ubraniach. Drzwi zostaw lekko uchylone. Rozbieraj się uwodzicielsko, zatrzymując się od czasu do czasu, by przejrzeć się w lustrze. Teraz zrób mu prywatny pokaz bielizny. Kiedy zauważysz wybrzuszenie w jego spodniach, zaproś go do środka.

Przygotowania w ostatniej chwili

Przykryj jędrne krągłości swojego tyłka, poczuj jędrne sutki opuszkami palców i wykonuj subtelny ruch, który mówi: "Jest gorąco". Wsuń palce do majtek, aby wyobraził sobie twoją wilgoć. Przyłóż palce do ust i posmakuj siebie, na wypadek, gdyby nie zrozumiał sensu. Otwórz drzwi, aby mógł cię zobaczyć. Kręcisz palcem, kierując go do garderoby. Zamknij drzwi lub zasłonę. Powiedz mu, żeby usiadł, jeśli jest krzesło. W przeciwnym razie postaw go przy ścianie po obu stronach lustra. Rozepnij spodnie. Wyciągnij jego spuchniętego penisa.

Technika Garderoby

•  Unieś piersi i ściśnij je mocno wokół jego penisa. Zachęć go, aby wsunął penisa między twoje piersi. Ściśnij piersi, aby stworzyć pulsujące uczucie, które naśladuje twoją pochwę. Jeśli możesz, liż jego głowę przy każdym pchnięciu do przodu.
•  Teraz uwolnij jego penisa. Liż i daj ssące pocałunki na trzonek, skupiając dużą uwagę na wędzidełku.
•  Używaj czubka języka, aby wykonywać pociągnięcia piórkiem w górę iw dół trzonu, co pozwala na ich przebijanie przez uderzenia gorącego oddechu.
•  Zaskocz go "czarną dziurą", swoją sensacyjną nową techniką. Jedną ręką chwyć podstawę jego penisa. Odwróć głowę w prawo lub w lewo. Włóż jego penisa do ust tak, aby uderzył w policzek, uważając, aby nie zadrapać go zębami.
•  Trzymając penisa bezpiecznie w ustach, delikatnie przesuń palcami po jego mosznie.
•  Zmień to, zastępując jego penisa w ustach jego jądrami, po jednym na raz. Śledź to językiem, kiedy ssiesz. Po naprzemiennych kulkach otwórz szeroko usta i weź je obie (jeśli możesz). Przejedź językiem przez oba, tworząc ósemkę. Językiem naciśnij miejsce między dwiema kulkami.
•  Weź jego penisa z powrotem do ust tak głęboko, jak to możliwe. Doprowadź go do orgazmu i połknij jego spermę.

Seks FAKT

Mężczyźni zgłaszają, że odczucia "czarnej dziury" są podobne do seksu analnego, ponieważ "dopasowanie" jest ciasne. Jego ruchy w twoich ustach są dość ograniczone. Jeśli seks analny nie jest twoją rzeczą, traktuj go regularnie do czarnej dziury.

Sekspert Mówi

Jeśli zapytasz mężczyznę, co kocha w kobietach, jedną z rzeczy, o których wspomni, jest miękkość jej skóry. Ten scenariusz pokazuje dużo skóry na dobrą korzyść. Kiedy dotykasz i szybko pieścisz własne ciało, gdy on patrzy, wzmacniasz przesłanie, że jesteś miękka i zmysłowa w jego dotyku. Dodanie nowej sztuczki SO w tym ustawieniu naprawdę stawia go na szczycie. Przyjdzie szybko - i chcesz, żeby to zrobił.Ekshibicjonistka : Bar

Możesz to zrobić w każdej publicznej łazience, ale bar tworzy specyficzną atmosferę, która sprawia, że czujesz się rozpustnie, nawet trochę tandetnie. Niezależnie od tego, czy jest to pub w sąsiedztwie, w którym gromadzą się stali bywalcy, czy bardziej ekskluzywny bar hotelowy odwiedzany przez przejezdnych, bar istnieje w naszych umysłach jako miejsce ekscytacji i niebezpieczeństwa, ryzyka i przygody. Jeden ma tanie piwo i wino, drugi drogie koktajle. Wybierz odpowiednią atmosferę. Są dwa klucze do tego: poświęcenie czasu na grę wstępną przy barze i upewnienie się, że przyjdzie szybko.

Doskonal ruch

•  Sprawdź bar, aby upewnić się, że mają łazienki unisex z pojedynczymi kabinami i zamykanymi drzwiami. Jeśli musisz wybierać między pokojem męskim a damskim, wejdź do męskiego. Są na ogół bardziej tolerancyjne. Skieruj się do stoiska dla niepełnosprawnych.
•  Wykonaj kilka próbnych przebiegów nacisku na krocze. Zwróć uwagę, jak szybko możesz doprowadzić go do orgazmu z różnych poziomów podniecenia. Jeśli uciskanie krocza tego nie robi, poeksperymentuj z palcem w jego tyłku.
• o Nie zapominaj również, że przyjdzie szybciej, jeśli nie przyszedł tego ranka lub poprzedniego wieczoru.

Scenariusz barowy

To publiczna sesja, która prowadzi was oboje do "zaplanowania" erotycznej eskapady. Mówisz przez SO jeden ruch na raz. A potem śmiało idziesz tam, gdzie wielu nie chce. Jesteś dziką kobietą, prowadzącą swojego mężczyznę ku pokusie - i czy to nie jest przyjemne?

Przygotowania w ostatniej chwili

Umawiaj się publicznie ze swoim kochankiem w barze, używając gorących pocałunków i dyskretnych dotknięć. Szepnij mu do ucha, że chciałabyś go wykończyć w łazience. Wyjaśnij, że wymagana jest wydajność i że będziecie musieli pracować jako zespół. Mężczyźni kochają drużyny. Wyjaśnij krok po kroku, co chcesz mu zrobić. Poproś go o wkład. Samo to sprawi, że będzie tak gorący, że przyjdzie bardzo szybko. Idąc ręka w rękę w stronę łazienki, szepcz: "Każdy mężczyzna w barze żałuje, że nie jest tobą". Rozepnij spodnie i wyeksponuj jego arcydzieło kutasa.

Seks FAKT

Seks w publicznej toalecie częściej zdarza się w barach niż w restauracjach czy innych miejscach. Zaślepieni "piwnymi goglami" (co również wyjaśnia, dlaczego ludzie dokonują wyborów, jakich dokonują w związku), kochankowie są w stanie zablokować rzeczywistość obrzydliwych łazienek i zignorować brudne spojrzenia niecierpliwych klientów, którzy desperacko chcą skorzystać z toalety.

Technika barowa

•  Przejedź językiem po jego koronie i wędzidełku, chwytając za trzon. Stwórz ciasny krąg (utrzymując krew w jego penisie i utrzymując jego erekcję) małym palcem i kciukiem.
•  Ssij głowę, utrzymując okrąg jedną ręką, a drugą poruszając trzonem w górę iw dół. Obracaj językiem wokół jego korony podczas ssania.
•  Kiedy jest bliski orgazmu, usuń kółko i wciśnij opuszkę kciuka lub palca do jego krocza. (Idź do odbytu tylko wtedy, gdy robiłaś to wcześniej z nim skutecznie, ponieważ nie ma czasu na błędy.)

Sekspert Mówi

Musisz bardzo uważnie przyjrzeć się jego seksualnym reakcjom, aby szybko rozegrać tę seks-grę. To dobra rzecz. Jego odpowiedzi powinny Cię prowadzić za każdym razem, bez względu na to, czy się spieszysz, czy masz godziny na zabawę. Z każdym pchnięciem miednicy, sapnięciem, jękiem i jękiem mówi ci coś. Jedź szybciej lub wolniej. Ssij mocniej. Przełącz to. Jeśli zwykle nie pozwalasz mu wejść do twoich ust, to jest dobry moment, aby przezwyciężyć niechęć do tego. Nie musisz połykać. Pozwól, aby sperma wypłynęła z twoich ust na jego kutasa. Wmasuj jego penisa.Ekshibicjonistka : MILE HIGH

Nie dostajesz mil dla osób często podróżujących za seks w samolocie, ale na pewno zyskujesz członkostwo w nieoficjalnym i nieco ekskluzywnym klubie. Ale te łazienki są malutkie! Czy nie byłoby o wiele łatwiej zrobić SO niż odbyć stosunek? (Nadal liczy się to jako seks.) I używaj sztuczek dłoni i ust, które działają, aby przyspieszyć. To, co tam robisz, jest nielegalne. Nie chcesz dać się złapać, prawda? Ponieważ przepełnione loty są normą, jest tylko jeden sposób, aby mieć pewność, że dostaniesz niezbędną ilość czasu na toaletę: zarezerwuj lot z efektem czerwonych oczu do miejsca docelowego. Większość pasażerów będzie spać. Stewardesy na lotach nocnych są bardziej zrelaksowane i mniej zajęte patrolowaniem łazienek i psuciem zabawy. Zrób swój ruch podczas filmu w locie.

Doskonal ruch

•  Wzbogać to doświadczenie, wykonując "na sucho" - SO w ograniczonej przestrzeni mniej więcej wielkości łazienki w samolocie. Może kabina prysznicowa?
•  Kup stoper i określ, ile czasu zajmie mu osiągnięcie orgazmu za pomocą różnych technik. (Poczujesz się jak sportowcy na treningu.)

Scenariusz Mile High

Zawsze chciałaś być tą parą w samolocie, która wymyka się do łazienki i wraca trochę spocona i rozczochrana z uśmiechami na twarzach. Tył samolotu to najgłośniejsza sekcja. Jeśli masz wybór, wybierz łazienki tylne. Udaj się z powrotem osobno, zachowując dwuminutowy odstęp czasowy. Puknij sekretne pukanie - kod otwierający magiczne drzwi.

Przygotowania w ostatniej chwili

Odłóż siedzenie i usiądź na toalecie. (Chcesz uniknąć zachlapania - ups - w przypadku turbulencji.)
Niech stanie przed toaletą naprzeciwko ciebie. (To najlepsze wykorzystanie przestrzeni.)
Prawdopodobnie ma erekcję. Ale jeśli tego nie zrobi, weź mocno jego penisa obiema rękami i poruszaj nim w górę iw dół od nasady do głowy.

Technika Mile High

•  Włóż bok jego trzonu do ust i przesuwaj go tam i z powrotem, tak jakbyś grał na harmonijce. Wydaj dźwięk "mmmmm", wibrując ustami. To pobudzi go pod powierzchnią skóry i naśladuje hałas i wibracje samolotu, dodając ducha zabawnej przygody.
•  Nawiąż z nim kontakt wzrokowy w lustrze. Wyjmij jego penisa z ust, przesuń trzonek rękami i powiedz mu, jak gorąco wygląda, gdy jest zasysany w locie. Przypomnij mu, że musi szybko przybyć.
•  Teraz zabierz się do pracy poważnie, zaczynając od jego jaj. Lekko przesuń językiem po szwie biegnącym między jego jądrami. Naciskaj językiem.
•  Weź jego kutasa do ust tak daleko, jak tylko możesz. Aby zasymulować uczucie głębokiego gardła, pozwól czubkowi jego penisa uderzyć w podniebienie. Poczuje się, jakby właśnie przybił ci migdałki.
•  Zamień to głębokie pchanie z ssaniem głowy. Od czasu do czasu przesuwaj językiem po wędzidełku podczas ssania.
•  Oto wariacja na temat szybkiego wykończenia, której być może nie próbowałeś. Złap jego jaja jedną ręką i unieś je wyżej i bliżej jego penisa, gdy ssiesz głowę.
•  Wyjdźcie razem z łazienki jak para banitów, którymi jesteście. (Czy to nie ekscytujące?) Gdyby steward lub wścibski pasażer oskarżył cię o uprawianie seksu w łazience, poproś go o zdefiniowanie "seksu". Albo zrób pełnego Billa Clintona i powiedz z całym oburzeniem, jakie możesz zebrać: "Nie uprawiałem seksu z tą kobietą [mężczyzną]".
Gratulacje! Jesteś częścią klubu.

Sekspert Mówi

Nie martw się, że "zamrozi" lub "zaciśnie się" w ustach. Wyzwania ograniczonej przestrzeni i czasu - oraz ryzyko odkrycia - prawdopodobnie doprowadzą go do orgazmu szybciej niż kiedykolwiek podczas SO. Większość mężczyzn masturbowała się w publicznej toalecie i jest dość biegła w szybkim przychodzeniu, gdy jest to konieczne. Jeśli chce zastąpić twoją pompującą rękę swoją, z wdziękiem oddaj tę część kontroli.Ekshibicjonistka : PODWÓRKO

Podwórko to święto lata i beztroskiej młodości - i obietnica dla siebie nawzajem, że się nie zestarzejecie, bez względu na to, jak siwi i pomarszczeni oboje będziecie. Dzieci śpią; noc jest miękka i cicha; i twoja kolej na zjeżdżalnię, huśtawki i drabinki na własnym podwórku.

Doskonal ruch

•  Jeśli nie posiada szortów z rozporkiem (w przeciwieństwie do zamka błyskawicznego), kup mu parę. Kup sobie krótką, puszystą spódniczkę.

Scenariusz podwórkowy

To piękna noc, a od dłuższego czasu nie byliście razem w nocy. Ustaw elektroniczną nianię na stole na zewnątrz i udaj się do dżungli. Huśtać się razem. Pozwól wiatrowi podwiewać twoją spódnicę i dać mu pokaz, ponieważ nie nosisz majtek. Pamiętasz, jak nosiłaś szorty pod sukienką, żeby chłopcy nie widzieli? Kochanie, spójrz teraz na siebie.

Przygotowania w ostatniej chwili

Zeskocz z huśtawki i podejdź do jego. Usiądź na nim z nogami skierowanymi w przeciwnym kierunku. Wejdź w rytm pompy. Poproś go, aby wyciągnął penisa ze spodni. Powiedz mu, że właśnie wymyśliłeś nową grę: Złap kołyszącego się penisa.

Technika Podwórka

•  Siedzi na huśtawce. Połóż dłonie po przeciwnych stronach jego penisa, dłońmi skierowanymi do wewnątrz i delikatnie uderzaj jego penisa w przód i w tył między nimi.
•  Uklęknij przed nim i włóż twarz w jego krocze. Cofnij nieco huśtawkę i pociągnij ją do siebie. Wysuń język i spróbuj uderzyć w główkę jego penisa językiem w ruchu do przodu. (Upewnij się, że kontrolujesz huśtawkę.)
•  Z penisem wciąż uwolnionym ze spodni, podejdź do drabinek. Niech podskoczy i mocno się trzyma. Jego penis powinien znajdować się tuż przy twojej twarzy. Teraz wciągnij go do ust po calu, bez użycia rąk.
•  Możesz powtórzyć ruchy z nim siedzącym na górze slajdu. Kiedy będziesz gotowy, by zacząć mówić poważnie, niech położy się na kocu na trawie. Połóż się na boku i polizaj jego penisa pod odpowiednim kątem. Jeśli pozycja jest dla ciebie wygodna, chwyć nasadę jego penisa, weź głowę do ust i ssij. Podejście do jego penisa z tego kierunku zapewnia różne doznania dla was obojga, a także daje dużą kontrolę nad kątem i głębokością penetracji.
•  Zwiększ tempo, od czasu do czasu obracając językiem po jego koronie podczas ssania. W tej pozycji trudniej jest przełknąć, ponieważ większość spermy wypływa z twoich ust, więc możesz pozwolić mu wejść na twoją twarz.

Sekspert Mówi

Zabawa i fantazja są ważnymi elementami seksualności zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. Ten scenariusz SO obejmuje niektóre elementy Twojego życia na przedmieściach i pozwala na seksowną zabawę z nimi. To dobre przypomnienie, że rodzice mogą znaleźć czas na zabawę seksualną, nawet jeśli wydaje się, że nie ma czasu, pieniędzy ani energii. Kiedy oddajesz się swojej zabawnej stronie, czujesz się też młodszy i bardziej seksowny. Od teraz dżungla będzie przypominać ci hedonistyczną noc, kiedy jego penis wisiał swobodnie na wietrze.Ekshibicjonistka : WIELKA UCIECZKA

WIELKA UCIECZKA

Ile razy byłeś na imprezie ze swoim mężczyzną, a później zdałeś sobie sprawę, że oboje żałowaliście, że nie zostaliście w domu? Prawdopodobnie co roku jeździmy na dwa razy więcej świątecznych imprez, niż naprawdę lubimy. Możesz być w domu, dając mu BJ, który może go zainspirować do kupienia ci jeszcze jednego prezentu. Ale utknęłaś…

Doskonal ruch

•  O nie, nie jesteś! Przepraszam. Idź do łazienki. Zdejmij majtki i włóż je do torby. Powiedz "cześć" swojemu sromu i połaskocz swoją łechtaczkę. Kiedy wracasz do swojego mężczyzny na przyjęciu, majtki trafiają do jego kieszeni - i oboje kierujecie się do drzwi, trzymając się za ręce.
•  Poczujesz się jak cygańscy kochankowie uwalniający się od społecznych ograniczeń. Teraz jest to rodzaj gry wstępnej, która zmieni Twoje podstawowe BJ w rozgwieżdżoną noc.

Scenariusz Wielkiej Ucieczki

Przebij się przez tę imprezę jak kobieta w upale. Włóż majtki do kieszeni i szepnij mu do ucha: "Chodźmy". Dostanie wiadomość.

Przygotowania w ostatniej chwili

Wyjdźcie trzymając się za ręce. Pocałuj jego twarz za drzwiami. Jeśli możesz sięgnąć, połóż rękę na jego udzie, gdy jedziesz do domu. Powiedz mu, że nie mogłeś oderwać od niego wzroku, że widziałeś go nagiego, że wyobrażałeś sobie zapach jego skóry. Pocałuj i pogłaszcz go do domu. Zdejmijcie sobie nawzajem ubrania, nie przerywając pocałunku. Sięgnij między mokre uda, a następnie włóż palec do ust. Jesteś szalenie skandaliczna. Zsuń się po jego ciele, gdy opiera się o drzwi lub ścianę.

Technika Wielkiej Ucieczki

•  Złóż ręce wokół jego penisa; poruszaj wałem w górę iw dół, liżąc głowę, gdy pojawia się między twoimi rękami w ruchu w górę.
•  Liż koronę, idąc zgodnie z ruchem wskazówek zegara, a następnie przeciwnie do ruchu wskazówek zegara.
•  Kiedy będziesz gotowy, zmień tempo ruchów, wydłużając je i przyspieszając. Zwiększ ssanie na głowie. Kiedy zaczniesz osiągać orgazm, wyjmij jego penisa z ust i pozwól mu wejść na twoją twarz.

Sekspert Mówi

Mężczyźni są podatni na erotyczne pochlebstwa. Nie ma nic bardziej pochlebnego niż bycie namiętnie pożądanym przez kochanka. Udało ci się zrobić dzień po prostu wkładając majtki do jego kieszeni. I stworzyłaś nastrój - gorący, intensywny, naglący - który karmił twoje kochanie i kończył się wielkimi orgazmami. Seks jest po części dobrą techniką, po części chemią, a po części dobrą grą umysłową. Masz grę, kochanie.