Szybki numerek

•  Winda:
Czy możesz to zrobić, zanim ktoś zadzwoni do nadzrocy?

•  Specjalny SO Dla Wczesnego Ptaszka:
Możesz to zrobić i nadal zdążyć do pracy na czas.

Każdy SO może być szybki, w zależności od tego, jak szybko chcesz go zmusić. Te dwa scenariusze zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o szybkich doświadczeniach. Ale pobaw się z niektórymi innymi i zobacz, jak łatwo możesz zmienić je w szybkie numerki.


Szybki numerek : Winda

Winda SO ma wszystko, czego potrzebujesz w miejskim szybkim numerku: ryzyko ekspozycji, presję czasu i element zaskoczenia. (Pamiętaj, że winda to pusty szyb, który odbija się echem, niegrzeczna dziewczyno.) Nie możesz wytworzyć takiego poziomu podniecenia we własnym mieszkaniu. Ale winda, z której korzystasz, powinna być taka, do której ty musisz mieć stały dostęp, ponieważ mieszkasz lub pracujesz w budynku. Wykorzystaj ten moment! Efekty rezydualne będą trwałe. Za każdym razem, gdy wsiada do windy, wyobraża sobie, jak klęczysz, jak go obsługujesz.

Mały sekret sukcesu: Wiedz, jak sprawić, by przyszedł szybko. Oczywiście nie zaleca się stosowania szklanych wind.

Doskonal ruch

•  Zwróć szczególną uwagę na to, które ruchy ustami i dłońmi doprowadzają go do szybkiego orgazmu. Zbuduj wokół nich Windę SO.
•  Przetestuj nacisk krocza na niego. Jeśli jest zaskoczony, że wytryskał, wiesz, że całkowicie kontrolowałaś to kciukiem na magicznym przycisku.

Scenariusz Windy

Ubrana w uwodzicielską sukienkę - być może ten stary rekwizyt, trencz i szpilki - zdobądź windę po północy w noc w tygodniu, kiedy większość twoich sąsiadów jest schowana w swoich mieszkaniach. (Jeśli korzystasz z windy, w której pracujesz, poznaj nawyki pracy pracoholików i ochroniarzy oraz planuj wokół ich rutyny.) Będziesz potrzebować znaku z napisem "Niedostępna. Zaplanowano konserwację" i trochę taśmy. Twój mężczyzna musi być blisko, na przykład czekając na górze w domu lub przychodząc po ciebie z pracy bardzo późno. Wymyśl powód, aby zadzwonić do niego na spotkanie przed windą; powiedz mu, że potrzebujesz pomocy z paczkami.

Przygotowania w ostatniej chwili

Kiedy się pojawi, bądź zachwycona widząc go, wygłaszaj pochlebne komentarze i ściskaj jego mięśnie ramion. Niech pierwszy wejdzie do windy. Dyskretnie wyciągnij swój znak i opublikuj go. Kiedy wciskasz przycisk na swojej podłodze, ocieraj się o jego ciało i mrucz jak kot w rui. Przyciśnij swoje piersi do jego klatki piersiowej. Z pewnością zauważy te wyprostowane sutki. Gdy cię złapie, zatrzymaj windę między piętrami, na parkingu w piwnicy lub na dachu. Uklęknij, rozepnij mu spodnie i wyciągnij penisa w stanie erekcji, zanim zorientuje się, co robisz.

Technika Windy

•  Trzymając mocno penisa obiema rękami (lub jedną ręką na penisie, jedną trzymającą kulki), idź prosto na głowę, najbardziej wrażliwą część jego penisa.
•  Ssać głowę z taką intensywnością, aby wciągnąć ją do ust, w kierunku tylnej części gardła. (W tym momencie podda swoje słabe protesty. "Ktoś może wejść do tej windy w każdej chwili" zmieni się w mentalne "Tak. Więc?")
•  Jęcz, gdy go ssiesz. Poruszaj biodrami.
•  Nie przerywając czynności ustnych, podnieś jedną rękę do jego klatki piersiowej. Jeśli możesz poczuć jego sutki przez koszulę, uszczypnij je, jeśli zareaguje na tego rodzaju dotyk.
•  Gdy jego oddech przyspieszy i poczujesz smak pre-cum na czubku jego penisa, przyłóż kciuk do jego krocza. Umieść jego penisa w ustach tak, aby wytryskał zgrabnie w dół twojego gardła.

Sekspert Mówi

W windzie, nie będziesz mieć lubrykantu. Ślina jest dobrym substytutem. Utrzymuj płynność soków, pijąc dużo wody przez cały dzień. Nakłonić usta do wytwarzania większej ilości śliny. Na przykład większość ludzi ślini się na samą myśl o spróbowaniu cytryny. Nasze myśli są potężne! Możesz również zwiększyć wydzielanie śliny, masując gruczoły ślinowe pod szczęką.


Szybki numerek : WCZESNY PTAK SPECIAL

Chcesz zmienić definicję "Wczesny Ptak Special"? Obudź swojego mężczyznę i zrób mu loda przed świtem. Teraz to naprawdę wyjątkowa oferta dla rannych ptaszków. Większość mężczyzn budzi się z pełną lub częściową erekcją. Przewróć się i sięgnij po jego penisa. Jeśli jest na górze, włóż go do ust. On też niedługo wstanie. To świetne SO dla par, które narzekają, że nie mają tyle czasu na seks, ile by chciały. Nie musisz się spieszyć, więc jeśli możesz, poświęć trochę czasu i ciesz się pobudką.

Doskonal ruch

•  "Obrót języka" to dobry ruch dla porannego koguta na pół kija. Włóż jego penisa głęboko do ust i powoli obracaj językiem wokół trzonu, aż stanie się zbyt duży, aby zrobić to wygodnie. (Wypróbuj kręcenie się na jednej ze swoich smukłych wibracji.)
•  Jeśli jest wiotki, kiedy chcesz się bawić, nasuń jednorazowy pierścień na penisa na jego penisa i włącz go. Ssij czas wibracji.

Scenariusz Wczesny Ptak Special

To też jest twój lód. Miło jest powiedzieć "dzień dobry" jego kutasowi i jąderkom, zanim wejdą w pełny tryb męskości. Powolne ssanie, lizanie i granie jego częściami sprawi, że poczujesz do niego ciepło i miłość - świetny sposób na rozpoczęcie dnia.

Przygotowania w ostatniej chwili

Jeśli masz pełny pęcherz, idź wysikać się, zanim go obudzisz. Myj też zęby, bo wtedy poczujesz się lepiej. Teraz weź jego śpiącego penisa do ust i zacznij się bawić.

Technika Wczesny Ptak Special

•  Jeśli jest w pełni wyprostowany, przesuń językiem po czubku jego penisa, aby ogłosić swoją obecność. Cofnij się, gdy staje się coraz większy.
•  Jeśli jest wiotki lub półerekcyjny, użyj wirowania języka, aby wstać. Włóż jego penisa do ust, wskazując na tył gardła. Powoli okręć językiem wokół jego trzonu. Kiedy dorośnie do pełnych rozmiarów, jego trzon wypełnia twoje usta, zakręć językiem w ten sam sposób wokół korony.
•  Zakręć kilka razy wokół głowy. Teraz ssij delikatnie.
•  Jeśli jeszcze się nie obudził, wyjmij jego penisa z ust. (Pozbawiony ciepłych ust poczuje się chłodno.) Przesuwaj językiem w górę iw dół trzonu oraz dookoła korony.
•  Powinien już się obudzić. Kto mógłby przespać tego rodzaju pobudkę? Podziwiaj jego ładną erekcję.
•  Powiedz "dzień dobry" jego jajom, podając im ósemkę. Umieść język między jego jajami. Śledź powyżej i wokół jednej kuli, aż zatoczysz pełne koło. Powtórz z drugim. Delikatnie pociągnij kulki rękoma, wyjmując je z ust.
•  Zwolnij stymulację, aby przedłużyć BJ.
•  Przewróć go na plecy. Usiądź na nim okrakiem, srom do brzucha, z jego kutasem za sobą, kładąc większość ciężaru na kolanach. Poliż palec wskazujący i kciuk, sięgnij do jego sutków i przekręć. Skręć własne sutki w ten sam sposób. Palcem łechtaczkę. Szepnij "Dzień dobry". Pocałuj go w szyję. Przesuń swoją wagę do przodu, pocierając łechtaczkę o jego kość miednicy. Teraz ześlizgnij się po jego ciele i weź go do ust i do mety.
•  Ssać główkę jego penisa i przesuwać jego trzon w górę iw dół dwiema rękami. Kiedy będzie gotowy, wyjmij go z ust i pozwól, aby jego sperma wypłynęła na twoje piersi.

Seks FAKT

Zarówno mężczyźni, jak i kobiety radzą sobie w trudnych sytuacjach w pracy, takich jak rozmowa kwalifikacyjna czy duża prezentacja, znacznie lepiej, jeśli zaczynają dzień od porannego orgazmu. Zaplanuj ten scenariusz SO na jeden z tych dni.

Sekspert Mówi

Zaburzenia erekcji, niezdolność do uzyskania i/lub utrzymania erekcji, mogą być spowodowane konfliktem, stresem, złością, niską samooceną, nudą, chorobą, lekami na receptę i narkotykami, alkoholem, tytoniem, a nawet negatywną myślą. To sprawia, że czuje się winny, że nie jest dla ciebie twardy - i boi się i niepokoi o swoją seksualność. To tylko utrudnia mu twardnienie. Wczesny Ptak Special przywróci mu pewność siebie. Będzie twardy, zanim zdąży wpaść w miękkie odrętwienie. (Zasugeruj, aby porozmawiał ze swoim lekarzem lub terapeutą, jeśli to nie zadziała). Kilka takich pobudek i jego energia seksualna powinna zostać przywrócona. Mężczyźni kochają lodziki, ponieważ tylko w ich otrzymaniu mogą poddać się przyjemności i uwolnić się od zadania "występowania".