Fantazyjne SO


•  Urodziny:
Dodaj nowe znaczenie do wyrażenia "zdmuchnij świeczki".

•  SO z kostkami lodu:
Och, co można zrobić z lodem!

•  "Masz perły?" :
Panie noszą perły - i też się nimi bawią!

•  SO o smaku miętowym:
Uczta dla Twoich ust i jego penisa.

Te scenariusze SO zawierają nieoczekiwane elementy, drobne, fantazyjne szczegóły, takie jak urodziny, perły na penisie lub zaskakująco zimne lub miętowe usta. Może zainspirują Cię do wymyślenia własnych fantazyjnych elementów.Fantazyjne SO : Urodziny


Ten wyjątkowy prezent zostanie najlepiej przyjęty, jeśli wniesiesz entuzjazm do obdarowywania. Obowiązkowy BJ nigdy nie jest tak dobry, jak prawdziwy, wykonywany z pasją - i to szczególnie w dniu jego urodzin. Klucz do sukcesu: najpierw włącz się, a następnie zamroź jego "ciasto" koniuszkiem języka.

Doskonal ruch

•  Po wewnętrznej stronie nadgarstka poćwicz trzepoczące "stukania" opuszkami palców. Niech się poruszają. Jeden kran przechodzi w drugi. Tymi kranami będziesz drażnić jego penisa, zwłaszcza głowę.
•  Ćwicz zdmuchiwanie świec. Celuj w długie, ciągłe dmuchanie i oddechy.

Scenariusz Urodziny

Zrób (lub kup) to fantazyjne ciasto! Wybierz oczywistość - bitą śmietanę i sos czekoladowy, jeśli to lubisz. Czasami klisze są dobre i niezawodne. Kto obchodzi Święto Dziękczynienia bez pieczonego indyka?

Przygotowania w ostatniej chwili

Zadzwoń do niego i zaśpiewaj specjalną wersję piosenki urodzinowej: "Happy birthday to you". Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Wszystkiego najlepszego, drogi łamaczku serc. Nie mogę się doczekać, kiedy zrobię ci laskę. To może być banalne, ale tak samo jest z kartą Hallmark. Część, którą usłyszy: Dostanie loda. Poświęć sobie trochę czasu. Obudź się palcami lub wibracją, ale nie przeżywaj orgazmu. Chcesz być dla niego głodna. (Jeśli masz trochę ukochanej atmosfery strap-on, noś ją podczas przygotowań na ostatnią chwilę.) Ustaw nastrój przy świecach i muzyce, którą lubi. Zmień swoje łóżko w duży talerz deserowy, przykrywając je starym obrusem lub kołdrą. Spotkaj się z nim przy drzwiach, zaprowadź go do sypialni i rozbierz, jakbyś otwierał prezent. Pozwól mu cię rozebrać, jeśli lubi. Niech leży na plecach, nagi. Uśmiechnij się i powiedz mu: "Zjem cię żywcem".

Technika Urodziny

•  Zacznij od "oblodzenia" penisa, gdy tylko osiągnie erekcję. Usiądź między jego nogami. Połóż obie ręce przed sobą i zatrzepotaj wszystkimi dziesięcioma palcami, przesuwając palce w górę i w dół wału.
•  Dmuchaj na jego penisa od czubka trzonu do samego czubka głowy, tak jakbyś zdmuchiwał świeczki urodzinowe.
•  Teraz nadszedł czas na grę. Zanurz palce w sosie czekoladowym lub syropie malinowy i napisz wiadomość na jego penisie. Powiedz mu, że dostanie loda, jeśli zgadnie poprawnie. Oczywiście nie ma złej odpowiedzi. To jego urodziny; jest zwycięzcą.
•  Umieść wybrane sosy lub bitą śmietanę we wszystkich jego strefach erotycznych (uszy, szyja, pachy, pępek, stopy, tył kolan, usta, odbyt i jego penis. Teraz zlizuj to.
•  Używaj kombinacji ruchów ustami, które zawsze dla niego działają.
•  Użyj palców lub małej wibracji (takiej jak wibracja palca), aby doprowadzić się do orgazmu w rytm jego. Śpiewanie ostatniego refrenu "Happy Birthday" jest opcjonalne.

Seks FAKT

Panel biseksualnych mężczyzn jednogłośnie poinformował, że niezależnie od tego, czy dawcą był mężczyzna, czy kobieta, najważniejszym czynnikiem przy robieniu dobrego lodzika był entuzjazm.

Sekspert Mówi

Urodzinowy lód nie powinnien być zdegradowany do statusu corocznego wydarzenia. Pomyśl, jak inaczej czulibyście się oboje z pierwszym dniem tygodnia pracy, gdybyście dali mu regularne SO w Szczęśliwy Poniedziałek. Mężczyźni mówią , że kochają loda, o ile ich partnerka nie zachowuje się tak, jakby wykonywała jakieś obowiązki. Nie wyświadczaj mu żadnych przysług. Wejdź w to doświadczenie tak, aby przyniosło Ci tyle przyjemności, ile daje jemu.Fantazyjne SO : Z kostkami lodu


Ta technika jest bardziej orzeźwiająca niż lemoniada w upalny dzień - i na pewno fajniejsza. Rozbierz się, weź wiadro kostek lodu i daj mu smakołyk. Kluczem do tego jest budowanie jego oczekiwania na to, gdzie będziesz podążać za kostką lodu i jak zimne będą twoje usta na jego penisie. Nie spiesz się. Bonus: te same techniki fellatio, których używałeś, będą inne, ponieważ twój język i usta są schłodzone.

Doskonal ruch

•  Gdy lód rozpływa się w ustach na małe drzazgi, ćwicz językiem, aby wepchnąć kawałki lodu w jego penisa - w tym przypadku na wibracje lub banana. Rozwiń lód wokół jego penisa w ustach; to trudny ruch, ale możesz to zrobić.

Scenariusz Z Kostkami Lodu

Stwórz ten sam rodzaj oczekiwania (i tortur), którego doświadczyłby wskakując do zimnego basenu w upalny dzień. Wie, że pierwsze uderzenie wody będzie oszałamiające, ale niedługo będzie dobrze. Twoja gra słowna - "Następnie przenoszę kostkę lodu" - jest jak gra wstępna.

Przygotowania w ostatniej chwili

Połóż ręczniki na szezlongu lub łóżku. Niech położy się na plecach i powiedz mu, żeby się odprężył. Przynieś miski z kostkami lodu. (To przyciągnie jego uwagę.) Teraz powiedz mu, żeby zamknął oczy.

Technika Z Kpstkami Lodu

• o Przedłuż grę wstępną! Niech usłyszy, jak ssiesz i szeleścisz tymi kostkami w ustach.
•  Pochyl się nad nim i połóż zimne usta na jego sutku. Na początku będzie fajny, a potem bardzo podniecający. Zrób to samo z przeciwległym sutkiem.
•  Weź do ręki kostkę lodu i przesuń ją po jego czole, twarzy, plecach i nogach - aż do stóp. Zrób to powoli. Powiedz mu, gdzie zabierasz kostkę lodu, gdy to robisz. (Prawdopodobnie przejdziesz przez kilka kostek lodu w tej rozszerzonej wersji schłodzonej gry wstępnej).
•  Ponownie schłodź usta. Powoli pracuj nad chłodnymi ustami i językiem w dół jego ciała do jego penisa.
•  Powoli weź jego penisa do ust, zaczynając od głowy. Wsuń wałek, cal po calu, schodząc w dół do podstawy, jeśli możesz.
•  Powoli wyjmuj jego penisa z ust, cal po calu.
•  Ponownie schłodź usta. Weź jego jaja, pojedynczo i ssij. Wielokrotnie przesuwaj językiem po jego jajach, gdy są w ustach. Teraz ssij.
•  Wybierz jedną z mniejszych topiących się kostek z miski z lodem. Umieść kawałek w ustach. Językiem delikatnie dociśnij lód do jego penisa. Obróć to - tak, jak ćwiczyłaś.
• o Połóż tę rękę na czubku jego penisa. Jeśli ma napletek, delikatnie pociągnij go jak najniżej, aby odsłonić zakończenia nerwowe. Wow!
•  Weź główkę jego penisa do zmarzniętych ust i ssij.
•  Pozwól mu wejść do twoich ust.

Seks FAKT

Jego penis staje się mniejszy, a jądra zbliżają się do ciała w odpowiedzi na lód. Po przyzwyczajeniu się do zimna powrócą do normalnego rozmiaru.Fantazyjne SO : "Masz Perły?"


Perły są nie tylko dla starszych pań. Klasyczne piękności, takie jak Jackie Kennedy i Grace Kelly, zawsze je nosiły, a ostatnio widziałam w nich fotografowaną również Michelle Obamę. Perły to akcesoria o nienagannym guście. Możesz również wykorzystać je z wielką zaletą w BJ - im więcej pasm, tym lepiej. Nie muszą być prawdziwe lub drogie, ale muszą być ładnie okrągłe i gładkie, bez krawędzi, które będą sprawiały wrażenie wyrzynających go ząbków. Niedobrze.

Doskonal ruch

•  Baw się perłami! Owiń je wokół nadgarstka, poruszaj nimi w górę iw dół ramion, głaszcz nimi piersi, drażnij srom. Jak się czują?

Scenariusz "Masz perły?"

Przyzwyczaił się do tego, że nosisz perły do małej czarnej sukienki lub dopasowanego garnituru. Wchodźcie do pokoju, ubrana w szpilki, może jakieś zwiewne majteczki lub zakolanówki na udach i sznury pereł. Jego usta się otworzą. Powiedz coś prowokującego, na przykład: "Chcę owinąć moje perły wokół twojego penisa". Poproś go, żeby się rozebrał. Baw się perłami, obserwując go.

Przygotowania w ostatniej chwili

Stojąc za nim, śledź perły wokół jego klatki piersiowej i drażnij jego sutki, całuj jego szyję i lekko daj mu klapsa po tyłku. Usuń jeden sznurek i użyj go jako liny wokół jego nadgarstka. Zaprowadź go do krzesła. Wciąż trzymając perły, wepchnij go z powrotem na krzesło. Połóż ręce nad głową w pozycji, która sugeruje, że jest twoim więźniem. Zwiąż mu ręce perłami, które były wokół jego nadgarstka.

Technika "Masz perły?"

•  Lekko nasmaruj ręce. Zaczynając od podstawy, owiń perły wokół jego trzonu. Włóż jego owiniętego perłami penisa między dwie ręce i pocieraj, jak gdyby rozpalał ogień, dając mu masaż penisa jak nigdy dotąd.
•  Teraz owinąć jedną rękę wokół tych pereł i powoli głaskać w górę iw dół, trzymając perły między dłonią a trzonkiem. Eksperymentuj z różnymi ruchami, zaczynając od powolnych i krótkich, a następnie przechodząc do powolnych i długich ruchów. Przyspiesz trochę tempo.
•  Kiedy zaczniesz ssać jego głowę, pulsuj jedną ręką okrążając trzon, wykonując delikatne ruchy ściskające, które symulują skurcze pochwy podczas szczytowania.
•  Kiedy liżesz i ssiesz jego trzonek, podążaj za ustami pereł, upewniając się, że pogładzą wrażliwą koronę i wędzidełko.
•  Podczas ponownego ssania głowy, owiń jądrami sznur pereł. Delikatnie pociągnij w dół jego owinięte perłami jaja. (On jest cały związany, a ty masz go dosłownie za jaja.)
•  Owiń perły wokół dłoni i utrzymuj je w ruchu podczas ssania głowy, doprowadzając go do orgazmu. Jeśli dostanie się do twoich ust, pozwól, aby część spermy spłynęła na perły.

Seks FAKT

To prawda, że większość mężczyzn chce, aby ich panie zamieniły się w niegrzeczne dziewczyny w sypialni. Zabranie pereł do jego penisa to zaskakujący sposób na spełnienie jego (i twojej) fantazji.

Sekspert Mówi

SO to nie tylko usta, usta i język. W rzeczywistości wielu mężczyzn nie może osiągnąć orgazmu bez stałego rytmu pchania podczas stosunku, symulowanego przez szybkie ruchy ręką w górę iw dół podczas masturbacji, fellatio i robótek ręcznych. Dodaj urozmaicenie, zmieniając nacisk i szybkość ruchów dłoni. Lub spróbuj dopasować ciśnienie i prędkość do rytmu jego oddechu, wznosząc się i opadając z rytmem oddechu - w górę z wdechem i w dół z wydechem.Fantazyjne SO : SO o smaku miętowym


Mięta to nie tylko świeży oddech. Dodają również powitalnego wstrząsu do SO. Ta mała gra SO nie wymaga dużego wcześniejszego planowania. Żadnego oczekiwania. Jest tym, czym jest: prostym i doskonałym. Jeśli potrafisz chodzić i żuć gumę, możesz trzymać miętę w ustach i ssać kutasa.

Doskonal ruch

•  Włóż kilka miętówek do ust na raz. Poruszaj nimi wokół ust, aby rozprowadzić mentol. Ssij palec, swoją niezawodną wibrację lub banana, aby to ogarnąć.

Scenariusz BJ o smaku miętowym

Podziel się z nim kilkoma miętówkami, sygnałem, że jesteś gotowy na intymny kontakt. Całuj go tak, jak go całujesz, kiedy naprawdę chcesz uprawiać seks. Wiesz, TEN pocałunek. Wsuń miętówki do kieszeni, kiedy prowadzisz go do sypialni. Będzie to jedno z tych krótkich i mrożąco-słodkich doświadczeń, które na zawsze zmienią jego myślenie o prostym produkcie dostępnym w każdej kasie drogerii, a mianowicie o skromnej miętówce.

Przygotowania w ostatniej chwili

Zbierzcie się razem. Włóż kolejną miętę do ust, gdy nie patrzy. Posadź go na krześle. Usiądź na jego kolanach i przyciśnij swoją klatkę piersiową do jego. Wymień jeszcze kilka miętowych pocałunków. Zsuń się po jego ciele i wrzuć jeszcze jedną miętę do ust.

Technika SO o smaku miętowym

•  Z miętą wetkniętą w policzek lub pod język, poliż jego drzewko i dmuchaj. Poczuje chłodne mrowienie, a następnie ciepły powiew. Teraz lizać jego jaja i dmuchać. Powtórz z koroną.
•  Weź jego penisa i wsuń go powoli do ust, pozwalając mięty oddechowej ocierać się o niego od czasu do czasu.
•  Powoli wyjmij jego penisa z ust, ponownie pozwalając, by mięta go połaskotała.
•  Zwracaj uwagę na mowę ciała. Jeśli czuje się niekomfortowo z powodu zbyt dużej ilości mentolu, może się skręcić lub odsunąć.
•  Dopóki cieszy go to doświadczenie, włóż kolejną miętę do ust. Językiem delikatnie dociśnij miętę do jego trzonu i zwijaj ją w górę i w dół oraz dookoła i dookoła.
•  Połóż mentolowe usta na jego głowie i ssij. Przejedź płaską częścią języka nad głową i przesuwaj wokół niej kurczącą się miętę.
•  Poruszaj jego trzonem w górę iw dół, gdy ssiesz jego głowę, przynosząc go odświeżająco do domu. (Smak mięty sprawia, że nasienie jest smaczniejsze, jeśli nie lubisz jego naturalnego smaku.)

Seks FAKT

Wrażenie silnej mięty mentolowej, takiej jak Altoid, może być zbyt silne na otartym penisie.

Sekspert Mówi

Mężczyźni często narzekają, że ich żony lub dziewczyny tracą zainteresowanie wykonywaniem SO, gdy związek jest już bezpieczny. Zaangażowanie nie musi oznaczać końca zabawy seksualnej. Polecam sex coaching parom, które mają różne poziomy pożądania, są w rutynie lub cierpią na inne powszechne problemy seksualne. Mężczyźni są fizjologicznie zaprogramowani, aby potrzebować seksu i nadal będą go potrzebować. Kobiety też tego potrzebują! Obie płcie muszą czuć się pożądane i pożądane przez swoich partnerów w swoim złotym wieku. Baw się z seksem.