Specjalne umiejętności SO

•  Yin-Yang:
Wzajemny seks oralny dla sprawnych technicznie.

•  Rozkosz Yogi :
Joga i SO.

•  Krępowanie:
Bądź trochę perwersyjna.

•  Analingus:
Zabierz swój język do zakazanej strefy.

•  Głębokie gardło:
Najbardziej błyskotliwy BJ ze wszystkich.

•  Łatwe głębokie gardło :
I nadal skwierczy.

•  P-Spot :
Całkowicie nowy dreszczyk emocji.

•  Zaawansowany P-Spot :
Zostawi go wstrząśniętym i poruszonym.

•  Prezerwatywy:
Sztuczka, którą każda kobieta powinna znać.

•  Połyk :
Pragnienie jego serca.

Każdy z tych scenariuszy SO wymaga specjalnych umiejętności, ale większość z nich jest łatwa do opanowania. Będzie pod wrażeniem twojego opanowania umiejętności erotycznych. Ty też będziesz pod wrażeniem.


Specjalne SO : Yin Yang

Każdy ma zdanie na temat 69, wzajemnej pozycji oralnej. Carrie Bradshaw z niezwykle popularnego serialu "Seks w wielkim mieście" powiedziała: "Nie sądzę, żeby ktokolwiek cieszył się 69 od 1969 roku". To może być przesada, ale wydaje się, że lubi to więcej mężczyzn niż kobiet. Kluczem do szczęścia w tym scenariuszu SO jest: yin prowadzi yang i odsuń usta od łechtaczki lub penisa, gdy zbliżasz się lub ktoś może zostać ugryziony.

Doskonal ruch

•  Zwróć uwagę na to, ile czasu zajmie Ci przyjście z różnymi bodźcami ustnymi/ręcznymi - a także ile czasu to zajmie mu. Jeśli chcesz, aby Twoje orgazmy odbywały się mniej więcej jednocześnie w tej pozycji BJ, wiedz, kiedy spowolnić lub przyspieszyć stymulację.

Scenariusz Yin-Yang

Yin-Yang BJ jest bardziej uduchowioną wersją 69. Gdyby 69 miało motto, brzmiałoby: Daj, aby dostać. Motto Yin-Yang BJ brzmi: dostajesz to, co dajesz. Może subtelna różnica, ale rozumiesz, prawda? Powiązana z kobiecą energią, yin jest zwykle charakteryzowana jako powolna, miękka, niematerialna, zimna, wilgotna i spokojna. Natomiast męska energia, yang, charakteryzuje się jako twarda, szybka, solidna, sucha, gorąca i agresywna. Jeśli chcesz pogłębić intymną więź między wami dwojgiem, spróbuj tego.

Przygotowania w ostatniej chwili

Zbierzcie się razem. Niech się położy na boku na środku łóżka. Umieść jedną poduszkę pod jego głową, a drugą przed jego penisem na swoją głowę. Daj mu pocałunek do góry nogami w usta i kieruj się aż do jego penisa. Twój srom powinien być skierowany w jego twarz. Jeśli jesteś wystarczająco blisko ściany, możesz oprzeć o nią górną stopę, aby nogi były otwarte, a łechtaczka była łatwo dostępna. Pogłaszcz jego nogi i rozłóż pośladki. Przesuń palcem po jego pośladkach. Baw się trochę, sprawdzając, czy odzwierciedla twoje działania. Jeśli użyjesz na przykład spiczastego, twardego języka na główce jego penisa, prawdopodobnie zrobi to samo na twojej łechtaczce. Jeśli nie odpowiada, spróbuj odzwierciedlić jego działania. Ludzie zwykle robią to, co lubią.

Technika Yin-Yang

•  Chwyć jego penisa jedną ręką i dotknij nim języka. Włóż go do ust i ssij na czubku penisa. Zmniejszaj ssanie cal po calu, powoli wchłaniając go coraz bardziej.
•  Stopniowo wyjmuj jego penisa z ust i delikatnie pchaj jego miednicę tak, aby wylądował na plecach. Usiądź na nim okrakiem, kładąc ciężar na kolanach. Przesuń tyłek do tyłu, aż twój srom znajdzie się na jego twarzy - kobieca pozycja jin-yang, która daje ci większą kontrolę nad jego penisem wbijającym się w twoje usta i jego bliskością do twojej łechtaczki.
•  Lekko przesuwaj paznokciami po jądrach, kroczu i odbycie.
•  Włóż jego penisa z powrotem do ust i wciągnij go tak głęboko, jak możesz. Dopasuj rytm ssania i pociągnięć dłonią do jego ust, a pociągnięcia dłoni do łechtaczki i pochwy.
•  Odsuń głowę od jego ciała, jeśli bierzesz za dużo jego penisa dla wygody, lub przysuń go bliżej, jeśli chcesz, aby zanurzył się głębiej. Jeśli zacznie wpychać miednicę w podnieceniu, weź jego biodra w dłoniach i spowolnić go. Chodźcie razem - lub prawie.

Sekspert Mówi

Mężczyźni zakładają, że potrzebujesz orgazmu tak samo jak oni. Chcą, abyś doświadczał przyjemności. Czy nie są niesamowite? Jeśli nie zamierzasz przychodzić dla własnej przyjemności, możesz spróbować innej pozycji.


Specjalne SO : Rozkosz Yogi

Joga połączona z SO! Rozzkosz Yogi jest wykonywana w pozycji odwróconej lub na głowie. To wymaga siły, elastyczności umysłu i ciała oraz zaufania między partnerami. Oprócz korzyści seksualnych, bycie w pozycji odwróconej przynosi również korzyści zdrowotne. Obejmują zwiększoną świadomość, zwiększoną uwagę i lepszą pamięć. Potraktuj to jako wyzwanie SO jako bardzo fit. Joga jest zarówno filozofią, jak i sposobem na życie. Ten scenariusz BJ to mały kawałek tego stylu życia. Aby ta pozycja się wydarzyła, możesz być regularnym praktykiem jogi.

Doskonal ruch

•  Ćwicz! Aby stanąć na głowie (pozycja odwrócona), połóż czubek głowy płasko na podłodze z tyłem głowy dociśniętym do wnętrza splecionych palców. Połóż czubki palców stóp mocno na podłodze, podnosząc pięty, podnosząc kolana nad podłogę.
•  Łatwiejsza odmiana: opuść nogi o ścianę.
•  Zaangażuj swojego kochanka w kilka sesji treningowych. Pomaga ci w staniu na głowie, ale nie proponujesz SO.

Scenariusz Rozkoszy Yogi

Zbierzcie się razem i poproś go, aby pomógł ci stanąć na głowie. Usiądź w pozycji klęczącej z tyłkiem opartym na piętach stóp. Pochyl się do przodu z przedramionami na podłodze przed sobą, splecione ręce. Twoje łokcie powinny być rozstawione na odległość ramion. Poproś go, aby upadł na kolana twarzą do ciebie, aby mógł ci pomóc, prowadząc stopy i nogi przez ramiona, gdy podnosi cię do pozycji.

Przygotowania w ostatniej chwili

Oddychaj powoli przez nos, "będąc uważną" w terminologii jogi. Innymi słowy, zwróć uwagę na odczucia inne niż krew napływająca do głowy. Spójrz na jego nagie ciało, poczuj jego dotyk. Jeśli odczuwasz niepokój w tej pozycji, jogin powie Ci, abyś potwierdził swojemu ciału, że jesteś bezpieczna ze swoim partnerem. (To tak, jakbyś mówił sobie, że wszystko jest w porządku.) Powiedz mu, że chcesz ssać jego lingam, tylko przez chwilę, w tej pozycji. Zakryj zęby ustami. Powoli prowadź go swoim językiem tak daleko, jak chcesz, żeby poszedł. (Możesz także ochronić gardło, naciskając tył języka na podniebienie) .Zachęć go, aby pracował własnymi rękami - ale nie w taki sposób, żeby zwalił cię z głowy.

Technika Rozkoszy Yogi

•  Używaj języka do wsuwania i wypychania jego penisa. Dociśnij język do jego trzonu, aby uzyskać dodatkowy nacisk. Przejedź językiem po jego wędzidełku małymi, szybkimi kółkami.
•  Ssij główkę jego penisa.
•  Dodaj ruch językiem, kontynuując ssanie. Przejedź językiem po czubku jego trzonu, w górę i wokół jego korony, a na koniec po czubku głowy jego penisa.
•  Jeśli przyjdzie szybko, to świetnie! (Nie będziesz musiał połykać; jego sperma wypłynie.) W przeciwnym razie zejdź z głowy i wykończ go w dowolny sposób.

Seks FAKT

Możesz odkryć, że jesteś w idealnej pozycji do głębokiego gardła, naturalnie omijając odruch wymiotny.

Sekspert mówi

Nawet regularna praktyka jogi może nie być w stanie utrzymać Rozkoszy Yogi wystarczająco długo, aby doprowadzić swojego mężczyznę do orgazmu. W porządku! Seks powinien być zabawą, a nie wydarzeniem sportowym. Samo krótkie ssanie go w pozycji stojącej na głowie sprawia, że Twoje życie seksualne staje się elektrycznym wstrząsem. Ten scenariusz BJ wzmacnia również Twoje umiejętności komunikacji niewerbalnej. Można powiedzieć, że to wysiłek zespołowy. Mężczyźni kochają drużyny. Dorastali grając na nich, a teraz oglądają je w telewizji. Zadzwonią nawet do swoich rodzin.


Specjalne SO : Krępowanie

Prawdopodobnie słyszałaś lub czytałaś o BDSM, co oznacza niewolę, dyscyplinę, dominację i uległość, kategorię zachowań, które mogą obejmować kontakt seksualny lub nie, w zależności od graczy. Przede wszystkim zajęcia BDSM to gry umysłowe lub bezpieczna i dobrowolna "wymiana władzy", jak nazywają je wielbiciele. Jeśli kiedykolwiek pozwalałeś sobie na małe lanie (dawca lub odbiorca) lub lekkie krępowanie lub odgrywanie ról, to eksperymentowałaś z BDSM, niegrzeczna dziewczyno. Znajdź swoją wewnętrzną dominację w tym scenariuszu SO. Zwiążesz go, a potem trochę go drażnisz i torturujesz, zanim sprawisz, że dojdzie. Sukces gry zależy od tego, czy potrafisz przekonująco odegrać swoją rolę - i ostrożnego korzystania z akcesoriów.

Doskonal ruch

•  Przeprowadź badania! Przeczytaj wystarczająco dużo o grze, aby grać w nią bezpiecznie.
•  Zabierz swojego faceta na wycieczkę do lokalnego sklepu z zabawkami erotycznymi. Pokaż mu uprząż koguta, wibrator pocisków i kajdanki. Powiedz mu, że czytałeś o tym, jak ich używać. Czy jest zaintrygowany? Albo ryglowanie na parking?

•  Zapytaj go, czy chciałby kiedyś zagrać.

Scenariusz Krępowania

Jeśli jest w grze, powiedz mu, że kupiłeś kilka zabawek i niedługo go zaskoczysz. (To nie jest niespodzianka w postaci urodzinowej babeczki; konieczne jest wcześniejsze powiadomienie.) Oczekiwanie jest częścią zabawy. Kiedy twój wewnętrzny dom jest gotowy do wyjścia, załóż szpilki i swój gorset, zabierz go do sypialni i rozbierz. Powiedz mu , że jesteś odpowiedzialny za wszystko - również wtedy, kiedy on dodzie.

Przygotowania w ostatniej chwili

Załóż na niego uprząż z najszerszym paskiem wokół górnej części moszny, drugim paskiem między jego jądrami, a trzecim wokół podstawy jego penisa. To urządzenie powoduje puchnięcie kulek, a także utrzymuje je w dół, utrudniając wytrysk i ostatecznie czyniąc bardziej intensywnym. Zwiąż mu ręce za plecami, jeśli zamierza stanąć do gry, lub przykuj go do krzesła, jeśli chcesz, aby usiadł.

Technika Krępowania

•  Nasmaruj ręce.
•  Rozpocznij torturę, lekko dotykając jego trzonu, przesuwając dłonią po głowie. Powiedz mu, że nie może przyjść, dopóki nie powiesz, że może.
•  Delikatnie pocieraj paznokciami jego opuchnięte jądra. To wyśle dreszcze przez całe jego ciało.
•  Załóż prezerwatywę na jego penisa i wsuń kulę do środka. Pocałuj go w usta. Przyciśnij srom do jego twarzy i pozwól mu powąchać i smakować.
•  Masturbuj się do orgazmu. Następnie zdejmij prezerwatywę i kulę z jego penisa. Zapytaj go: "Czy chcesz dojść?" Niech błaga.
•  Powoli zdejmij uprząż. Ssij mu trochę głowę i patrzeć na niego kiedy eksploduje.

Seks FAKT

Nieoficjalne badanie dominacji pokazuje, że ich największymi klientami są mężczyźni, którzy pracują na wysokich stanowiskach lub mają presję, np. prezesi, prawnicy i bankierzy inwestycyjni, którzy często chcą, aby ktoś inny kierował jakąś sferą jego życia prywatnego.

Sekspert Mówi

Nigdzie "komunikacja" nie jest ważniejsza niż w BDSM. Uczestnicy zgadzają się szanować hasło, którego uległa używa, aby powiedzieć dominującemu: Dość! "Nie!" lub "Stop!" nie są skutecznymi wyborami, ponieważ niektórzy ludzie lubią wykrzykiwać te słowa w ramach gry. Regularnie praktykujący używają słowa "czerwony", ale równie dobrze możesz wybrać coś takiego jak "masło orzechowe", zdanie, którego raczej nie wypowiesz podczas wysokiego podniecenia lub orgazmu.


Specjalne SO : Analingus

Analingus jest również znany jako "rimming", całowanie tyłka lub lizanie tyłka. Niektórzy uważają, że zabawa oralna i analna jest bardzo przyjemna pod jakąkolwiek nazwą, ponieważ stymuluje miliony maleńkich zakończeń nerwowych otaczających wrażliwy obszar odbytu. Gotowość twojego kochanka do pocałowania cię w tyłek mówi: całkowicie cię akceptuję. Biorąc pod uwagę, że wielu z nas nadal nie czuje się komfortowo, przyznając, że mamy odbyt, pocałunek oznacza głęboką akceptację. Wykonywany z ostrożnością, analingus może zwiększyć jego orgazm i sprawić, że poczuje się, jakby przechodził przez jego genitalia, prostatę i odbyt.

Doskonal ruch

•  Badanie odbytu, w tym zagrożenia dla zdrowia związane z lamowaniem bez "rękawiczki".
•  Kup pudełko rękawiczek na palce (małe jednorazowe plastikowe rękawiczki na palce) i od czasu do czasu baw się jego odbytem.

Scenariusz Analingus

Zabawa analna nie jest aktem impulsywnym. Dyskusja na temat scenariusza przed BJ jest zdecydowanie w porządku. Ogólnie rzecz biorąc, mężczyźni błagają o stosunek analny, ale są mniej entuzjastycznie nastawieni do posiadania choćby palca we własnym odbycie. Jednak niektórzy mężczyźni uwielbiają tę stymulację. Jeśli twój facet to zrobi, zapytaj go, jak chciałby aby mu zrobić loda, który obejmuje wszystko, w tym zabawę analną.

Przygotowania w ostatniej chwili

Weźcie razem zmysłową kąpiel lub prysznic. Wetrzyj mydło w jego krocze i odbyt. Włóż palec lub dwa namydlone do odbytu. Po kąpieli ułóż swojego kochanka plecami podpartymi dużymi, twardymi poduszkami. Podnieś kolana w kierunku klatki piersiowej i rozłóż nogi. Możesz położyć poduszkę pod jego dolną część pleców, aby uzyskać lepszy dostęp do odbytu i genitaliów. Uklęknij przed nim, ponieważ ta pozycja pozwoli Ci łatwo przejść od penisa do odbytu. Inną możliwą pozycją jest położenie się na brzuchu i podparcie poduszki pod brzuchem, aby jego tyłek uniósł się w powietrze a on jest na łokciach. Potrafi zgiąć się w pasie, podczas gdy Ty klękasz, kucasz lub siedzisz za nim. Albo możesz rozłożyć jego pośladki i zrobić pozycję 69 odbytu.

Technika Analingus

•  Zacznij powoli od lizania jego penisa i jąder, posyłając całusy w każde miejsce, gdy jest jeszcze mokre od języka. Udaj się do jego odbytu przez krocze. Zatrzymaj się, zanim tam dotrzesz. Wróć do jego penisa i polizaj jeszcze trochę.
•  Nałóż na palec rękawiczkę i nasmaruj jego odbyt. Przykryj go koferdamem lub plastikową folią.
•  Przyciśnij język płasko do jego odbytu. (Plastik trochę się ześlizgnie i ześlizgnie; w porządku.) Używając czubka języka, poruszaj się do i z jego odbytu.
•  Zastąp język palcem i ssij główkę jego penisa podczas penetracji jego odbytu, do wewnątrz i na zewnątrz podczas symulowanego stosunku.
•  Zdejmij owijkę, zastąp język palcem i ssij głowę jego penisa, gdy penetrujesz jego odbyt, wchodząc i wychodząc w symulowanym stosunku.

Sekspert Mówi

Zabawy analne stają się popularnym sportem, a około jedna trzecia Amerykanów zgłasza w ankietach seksualnych, że przynajmniej raz doświadczyła niektórych z nich. Oczywiście istnieje ryzyko. Analingus potencjalnie naraża usta na bakterie, wirusy i pasożyty. Zminimalizuj ryzyko, używając plastiku, lateksu, mydła i wody.
Specjalne SO : Głębokie gardło

Głębokie gardło to ekstremalne fellatio! Cały penis w stanie erekcji, aż do podstawy, trafia do jamy ustnej i gardła. Termin ten został spopularyzowany przez film "Głębokie gardło" z lat 70. - klasyczny do dziś. Fabuła: Kiedy aktorka Linda Lovelace szuka pomocy medycznej w swoim niesatysfakcjonującym życiu seksualnym, lekarz mówi, że jej łechtaczka znajduje się z tyłu gardła! Linda Lovelace, desperacko próbując znaleźć przyjemność w łechtaczce, głęboko gardłuje przez resztę filmu. Genialne, co? Niestety, ani przyjemności, ani łechtaczki nie można znaleźć w tylnej części gardła. Jednak mężczyźni uwielbiają tam chodzić. Po co się męczyć, skoro możesz wykonać oszałamiające SO bez połykania całości? Ponieważ to imponujący ruch. Dzięki praktyce możesz nauczyć się omijać odruch wymiotny. Dlaczego więc nie być kobietą, która potrafi to wszystko?

Doskonal ruch
•  Znajdź, gdzie zaczyna się odruch wymiotny, umieszczając palec na języku i przesuwając go w kierunku tylnej części gardła. Punkt, w którym zaczynasz się kneblować, to jest to. Niektóre kobiety zaczynają krztusić się z przodu języka.
•  Twoja szczoteczka do zębów to Twoje narzędzie treningowe. Oddychaj przez nos, szczotkując język w miejscu, w którym zaczyna się odruch wymiotny i pracuj do tyłu. Twoje oczy mogą łzawić. Kiedy poczujesz odruch wymiotny, powiedz sobie, że się nie duszę. (Prawdopodobnie i tak się zakrztusisz, ale nie poddawaj się.)
•  Następnym razem zacznij w tym miejscu. Zostań tam, dopóki nie będziesz mógł szczotkować bez kneblowanie. Następnie cofnij się. Proces może potrwać kilka dni.

Scenariusz Głębokiego gardła

Wypożycz Głębokie Gardło i przygotuj się, by przenieść się w przeszłość z wygodnej kanapy, gdy doświadczasz pełnego krzaków, dużych włosów i prymitywnego porno z lat 70. Gra aktorska jest śmieszna; seks jest gorący.

Przygotowania w ostatniej chwili

Podnieś rękę pod spódnicę i dotknij łechtaczki; tej między nogami, a nie tej z tyłu gardła. Pocieraj ją w kółko, gdy on patrzy. Wyjdź z tej spódnicy. Wniosek, żeby zdjął spodnie. Podnieś go. (Głębokie gardło jest łatwiejsze w pozycji stojącej.) Chwyć go za biodra, aby kontrolować pchnięcie. Włóż jego ręce we włosy, gdzie nie będą ci przeszkadzać.

Technika Głębokiego gardła BJ

•  Połóż cztery palce na jego brzuchu, a kciuk bezpośrednio pod jądrami. Masuj kciukiem przestrzeń między jego kulkami. Zamknij oczy, aby lepiej się skoncentrować.
•  Oddychaj przez nos, powoli wpychając jego penisa do ust, kierując go do tylnej części gardła. Siorbaj ze smakiem. Jęcz. (Ten BJ to przede wszystkim teatr.)
•  Wiruj językiem wokół głowy jego penisa podczas wysuwu.
•  Wciąż oddychając przez nos, wciągnij go z powrotem. Wibruj swój język trochę po obrysie.
•  Zamień pociągnięcia głębokiego gardła na płytkie gardło; przyciśnij tył języka do podniebienia.
•  Kiedy jest bliski orgazmu z tyłu gardła, zatrzymaj ruch i pozwól mu pchnąć do szczytowania.
•  Zwiększ tempo ssania i penetracji jamy ustnej, aż osiągnie orgazm.

Sekspert Mówi

Twój mężczyzna nie odrzuci SO, ponieważ nie masz głębokiego gardła. I nie będzie czuł się komfortowo, jeśli najwyraźniej nie będziesz się dobrze bawić, zwłaszcza jeśli krztusisz się, krztusisz się i łapiesz powietrze. Nie zmuszaj się. Po prostu daj temu szansę. Bądź cierpliwya dla siebie. Jeśli trochę się zakneblujesz, cofnij się, ssij głowę i spróbuj głębokiego gardła później. Powiedz: "Kochanie, jesteś taki duży!"


Specjalne SO : Łatwe ,głębokie gardło

Jest łatwiejszy sposób na głębokie gardło, pozycję, która spłaszcza język, omijając odruch wymiotny. Możesz zrobić to SO po obiedzie i nadal jeść. Zaufaj mi: może przejść aż do tylnej części gardła i połaskotać migdałki - a nie zakrztusisz się. Sekretem sukcesu jest przyjęcie pozycji, gdy jest bliski orgazmu.

Doskonal ruch

•  Połóż się płasko na łóżku z głową zwisającą do tyłu z boku.
•  Weź do ręki swój zaufany wibrator, palec lub banana i ćwicz głębokie ssanie. Czy jesteś zaskoczona, jakie to proste? Pozycja spłaszcza język i tworzy gładką linię od ust w dół gardła. Łatwo!

Scenariusz Łatwego, głębokiego gardła

Jesteście razem w łóżku, kiedy on pyta: "Czy ssiesz mojego fiuta?" Daj mu jeden ze swoich niesamowitych SO - ale zatrzymaj się przed krytycznym momentem. Teraz zawieś głowę z boku łóżka. Pokocha widok twoich piersi i długie, otwarte gardło, gdy unosi twoją twarz. Zabierz go na sam dół. Nie zakrztusisz się.

Przygotowania w ostatniej chwili

Płaskim językiem wyliż go od jąder do czubka jego penisa. Kiedy przyciągniesz jego uwagę, przejdź do ssania jego głowy i poruszania trzonkiem w górę i w dół ręką. Przyciśnij język do podniebienia. Gdy zbliża się do orgazmu, wyjmij jego kutasa z ust i zmień pozycje.

Technika Łatwego, głębokiego gardła

•  Połóż się na plecach z głową ponad krawędzią materaca, z otwartymi ustami. (Powinieneś patrzeć do góry nogami na boczną ścianę.) Zsuń swoje piękne piersi i ściśnij sutki.
•  Powiedz mu, żeby odłożył ręce na bok i dotykał cię tylko swoim penisem. Teraz poinstruuj go, aby włożył penisa do twoich ust. Przesuń ręce do jego talii i trzymaj się go. (To daje ci większą kontrolę nad jego pchnięciem, potencjalnie unikając uduszenia.)
•  Przyciągnij jego miednicę blisko i wciągnij jego kutasa do ust, poruszając nim samotnie. Na wyskoku wyprostuj ramiona, stopniowo odsuwając jego miednicę. Tuż przed tym, jak opuści usta, umieść język na czubku jego penisa, stymulując niektóre z najbardziej wrażliwych miejsc. Takie to z powrotem.
•  Jeśli chcesz, aby teraz osiągnął szczyt, podnieś jego jądra jedną ręką i przyciśnij kciukiem do jego krocza. On strzeli ci prosto w gardło.

Seks FAKT

Pamiętaj żeby oddychać. Wydaje się oczywiste? Wiele osób nieświadomie wstrzymuje oddech podczas wykonywania głębokiego ruchu gardła. Wydychaj przez nos na wyskoku i wdychaj, gdy wciągasz go do ust.

Sekspert Mówi

Wyznaczaj sobie tempo. Wykonywanie dowolnego BJ może być trudne dla ust i szczęki. Kiedy potrzebujesz przerwy, zrób jedną. Używaj nasmarowanych dłoni przez chwilę. Ściśnij obie ręce razem na jego penisie w pozycji modlitewnej. Powoli przesuwaj ręce w górę i w dół jego wału, a od czasu do czasu nad głową. To utrzyma go w pozycji pionowej i zapewni rozrywkę, dopóki nie będziesz gotowy do ponownego ssania. Możesz też oczywiście dać mu staromodną robotę ręczną.


Specjalne SO : P-SPot

Ile razy prosiłaś swojego mężczyznę, aby "podzielił się" z tobą swoimi "uczuciami" - i czekałaś na jego emocjonalne wyznania. Zabrałeś go na filmy takie jak "Pamiętnik" i podzieliłeś się swoimi rozdzierającymi serce historiami w nadziei, że uruchomisz jego pompę. Mimo to pozostaje stoicki, trzymając to wszystko w sobie. Ty, ja i cała reszta szukaliśmy w niewłaściwych miejscach męskich emocji. Zgodnie z filozofią tantryczną centrum emocjonalne mężczyzny znajduje się w jego prostacie. Tak, jego prostata, zwana także punktem P lub męskim punktem G i najłatwiej dostępna przez odbyt. To prawda. Nie znajdziesz jego serca w rękawie, to w jego dupie. Niezależnie od tego, czy otworzy mu serce i duszę, czy nie, ten scenariusz BJ sprawi, że poczuje się naprawdę dobrze.

Doskonal ruch

•  Odrób pracę domową na temat prostaty. Podstawy: Aby dotrzeć do prostaty, organu wielkości orzecha włoskiego, znajdującego się około 5 cm wewnątrz odbytu, należy przejść przez odbyt, który jest otoczony przez niektóre z najbardziej wrażliwych zakończeń nerwowych w jego ciele.
•  Korzyść: podobno masowanie prostaty daje mu odczucia podobne do odczuwanych podczas wytrysku, gdy prostata pompuje nasienie. Masaż prostaty połączony z fellatio wywołuje potężny orgazm.

Scenariusz P-Spot

P-Spot BJ musi zostać wcześniej omówiony. Po prostu nie zaskocz mężczyznę palcem w jego tyłku. Zapytaj go, czy chciałby masować jego prostatę. Możliwe, że po przeprowadzeniu badań wiesz więcej o jego prostacie niż on. Być może będziesz musiał wyjaśnić, w jaki sposób dostaje się tam palec. Jeśli jest na to gotowy (a jego jelita są w porządku), weźcie razem ciepłą kąpiel, aby odpowiedzieć na pytanie "Mam nadzieję, że jestem wystarczająco czysty".

Przygotowania w ostatniej chwili

Przytnij paznokcie. Załóż dopasowaną rękawicę chirurgiczną lub nałóż prezerwatywę na palec. Odbyt nie smaruje się naturalnie, więc przygotuj lubrykant. Lubrykanty na bazie wody, takie jak galaretka KY, to najlepszy wybór. Ustaw swojego kochanka tak, jak w "The Analingus BJ" - oprzyj się o poduszki z otwartymi kolanami i albo klęczysz, albo siedzisz przed nim. Masuj jego brzuch i pośladki, aby go rozluźnić. Nosząc obficie nasmarowaną rękawiczkę, masuj zewnętrzną część jego odbytu opuszką palca podczas masowania jego penisa dłonią bez rękawiczki.

Technika P-Spot

•  Weź jego penisa do ust i ssij trzon z boku, przesuwając się w górę do korony. Teraz ssij pełne koło wokół krawędzi korony.
•  Trzymając mocno nasadę penisa, wciągnij głowę do ust tak daleko, jak chcesz, naprzemiennie ssać z zawirowaniami języka.
•  Twój palec w rękawiczce spoczywający na brzegu odbytu zostanie trochę wciągnięty do otworu, gdy zwieracz odbytu zareaguje na stymulację fellatio. Włóż palec. Powoli przesuwaj palcem do środka gestem "chodź tutaj" nad prostatą w kształcie orzecha włoskiego. (Odmiana: poruszaj czubkiem palca małymi kółkami wokół prostaty, dodając lekki nacisk, gdy oceniasz jego reakcję.)
•  Ssij jego kutasa w rytm ruchów palca na jego prostacie - i sprowadzić go do domu.

Sekspert Mówi

Jeśli dyskusja o zabawie analnej jest dla was trudna, wypróbujcie "Listę Tak/Nie/Może", ćwiczenie, które ułatwia parom rozmawianie o swoich seksualnych upodobaniach i niechęciach bez wzajemnego osądzania. Jeśli powie "może", zapytaj go, czego potrzebowałby, aby czuć się komfortowo, wykonując ten czyn. Oczywiście "nie" to nie. Nie naciskaj na problem. Wrażenia zbliżającego się wytrysku podczas masażu prostaty można porównać do tych, których kobiety doświadczają podczas orgazmu w dolinie (stanu orgazmicznego haju bez faktycznego dochodzenia). Już samo to sprawia, że P-Spot BJ jest wyjątkowym doświadczeniem. Ty i on również poczujecie się bliżej i bardziej intymnie związani ze względu na wrażliwą, uległą naturę tego aktu.


Specjalne SO : Zaawanswany P-SPot

Teraz, gdy już opanowałaś P-Spot BJ, czy jesteś gotowa na Zaawansowany P-Spot ? Ta technika wymaga większej znajomości prostaty. Trzeba ją na tyle dobrze znać, żeby ją "doić", opróżniając przewody nasienne, w których przechowywane jest nasienie, a tym samym zwiększając przepływ krwi do tego regionu. Niektórzy lekarze zalecają dojenie prostaty jako regularną formę zdrowia prostaty. Jednak Zaawansowany P-Spot zachwyci go - i podniesie Cię do poziomu seksualnej kapłanki, kurtyzany lub wykwalifikowanego praktyka, w zależności od tego, który termin najbardziej Ci odpowiada.

Scenariusz Zaawansowanego P-Spot

Leżycie razem, pieszcząc się i rozmawiając o seksie, kiedy on mówi: "Ten P-Spot był taki niesamowity!" Nie może przestać mówić o tym BJ. Mogłabyś zrobić powtórkę? Zapytaj go, jak się z tym czuje.

Przygotowania w ostatniej chwili

Załóż rękawiczkę lub prezerwatywę i obficie nasmaruj zakryty palec i jego odbyt. Masuj otwór odbytu podkładką swojego palca. Masuj jego penisa dłonią bez rękawiczki. Kiedy jest w erekcji, weź go do ust.

Technika Zaawansowanego P-Spot

•  Kontynuuj masowanie jego odbytu podczas ssania główki jego penisa i pompowania trzonu.
•  Kiedy poczujesz ten ruch "wsysania" palcem w rękawiczce, włóż go do jego odbytu, tak jak to robiłeś wcześniej. Stymuluj jego prostatę, powtarzając ruch "chodź tutaj" opuszkiem palca po jego prostacie lub poruszając koniuszkiem palca wokół niego.
•  W "P-Spot SO" doprowadziłeś go do orgazmu za pomocą trzech form stymulacji: ssania główki jego penisa, pracy jego trzonem i masażu prostaty. Teraz zaprzestajesz innej stymulacji i skupiasz się wyłącznie na masażu prostaty. Przełącz się na pocieranie boków jego prostaty palcem i rób to dalej.
•  Będzie miał wrażenie, że musi się wysikać. Powiedz mu, że nie. Kontynuuj masowanie. Będzie miał orgazm z bardzo intensywnymi skurczami, czasami obejmującymi skurcze całego ciała. W końcu odnalazł swoje najgłębsze wewnętrzne emocje. Trzymaj go i patrz mu w oczy.

Sekspert Mówi

Niektórzy mężczyźni zgłaszają, że zaawansowany orgazm w punkcie P jest znacznie bardziej intensywny. W rzeczywistości mogą doświadczać wielokrotnych orgazmów, dlatego punkt P jest często nazywany męskim punktem G. Następnym razem, gdy użyjesz tej techniki, zapytaj go, czy chce wybrać "wielokrotność". Dojenie prostaty nie jest zalecane dla mężczyzn z infekcją lub chorobą prostaty. Może rozprzestrzeniać infekcję. Ale dla większości pokochają cię za znalezienie jego P i G.

Seks FAKT

Mężczyźni, którzy mają wytrysk pięć lub więcej razy w tygodniu, mają znacznie niższy wskaźnik raka prostaty w późniejszym życiu. (Jedno pociągnięcie dziennie utrzymuje lekarz z dala.)


Specjalne SO : Prezerwatywa

Seks oralny to seks. Dziewczyny po prostu chcą się dobrze bawić, nawet jeśli nie jesteśmy w zaangażowanym związku. Zabawa jest dobra; niepotrzebne narażanie zdrowia nie jest. Musisz użyć prezerwatywy podczas wykonywania SO na facecie, którego nawet nie znasz. Więc załóż to z polotem. Miej pod ręką prezerwatywy smakowe. Występują w wielu smakach, w tym czekoladowym, waniliowym, truskawkowym, gumie balonowej i wiśniowym. Spróbuj je wymieszać i zjedz lody do SO. Jeśli powie ci, że prezerwatywy nie są potrzebne do SO, powiedz: "Tak, są. Patrz, jak zakładam to ustami."

Doskonal ruch

•  Tak, musisz ćwiczyć.

Scenariusz Prezerwatywy

Jest czwartkowy wieczór, a ty jesteś w barze happy hour z przyjaciółmi z pracy. Po drugiej stronie pokoju widzisz faceta, który flirtuje z tobą przez ostatnie kilka tygodni. On jest gorący. Fantazjowałaś o nim od ostatniego czwartku.

Przygotowania w ostatniej chwili

Umieść prezerwatywę/y, lubrykant i jednorazowy wibrujący pierścień na penisa w staniku z boku, gdzie nie jest widoczny, ale jest łatwo dostępny. (Przechowuj swoją małą wibrację w drugim kubku.) Poprowadź go tam, gdzie chcesz iść. Rozpuść włosy, jeśli są długie. Daj mu ugryzienia miłosne na jego szyję i uszy. Teraz go pocałuj. Odłóż głowę do tyłu i naprawdę się zajmij. Sięgnij jedną ręką i rozepnij spodnie. Szepnij mu do ucha, że chcesz na niego zejść. Rozepnij jego spodnie zębami. Ujawnij tego wspaniałego kutasa. Używając zębów, odwiń prezerwatywę, uważając, aby jej nie przekłuć. Umieść małą kroplę lubrykantu i/lub żelu stymulującego wewnątrz prezerwatywy, aby zwiększyć jego czucie.

Technika Prezerwatywy

•  Włóż prezerwatywę do ust między wargami a zębami, końcówką skierowaną w tył gardła. Przytrzymaj go czubkiem języka.
•  Zakryj zęby ustami. Umieść prezerwatywę ustami na czubku jego penisa. Teraz powoli, cal po calu, rozwiń prezerwatywę do podstawy penisa, używając samych ust. Kiedy dotrzesz do podstawy, mocno trzymaj prezerwatywę w miejscu, wypuszczając jej czubek z ust.
•  Nasuń jednorazowy wibrujący pierścień koguta na jego penisa w pochwie. To pomoże utrzymać prezerwatywę na miejscu i zwiększy jego pobudzenie.
•  Wyciągnij wibrator i stymuluj łechtaczkę, gdy ssiesz jego kutasa. (Pierwsza zasada połączeń: Ty też dochodzisz.)
•  Jego praca po orgazmie, usuwanie i usuwanie prezerwatywy.

Seks FAKT

Prezerwatywy są skuteczne tylko wtedy, gdy faktycznie ich używasz. Przechowuj je z dala od ciepła i wyrzuć przeterminowane prezerwatywy lub podarte opakowania.

Sekspert Mówi

Wbrew powszechnemu przekonaniu, podczas seksu oralnego można zarazić się infekcjami przenoszonymi drogą płciową (STI), w tym HIV. Najlepszym podejściem jest po prostu zachować ostrożność. Zaopatrz się w różne rozmiary i warianty, nasmarowane i nie. Prezerwatywy są teraz o wiele ciekawsze niż kilka lat temu i są dostępne w różnych teksturowanych powierzchniach.

Specjalne SO : Połyk

Połknięcie nasienia sprawia, że mężczyzna czuje się całkowicie akceptowany przez swoją kobietę. Jeśli korzystałaś już z kilku scenariuszy SO i nie korzystałaś z połyku , to czas, abyś opanowała tę umiejętność. Jak powiedziałam wcześniej, to nie jest zabójczy interes z mężczyznami - o ile nie wypluwasz tego, nie robisz miny i nie krzyczysz: "Obrzydliwe!" (Czy kiedykolwiek byłaś z mężczyzną, który dał jasno do zrozumienia, że nie lubił tych soków na całej twarzy?) W porządku, jeśli pozwolisz, aby kapał z kącików ust, ale naprawdę, czy nie wolałbyś być dużą dziewczyną? Celem tego scenariusza SO jest wykonanie tej pracy.

Doskonal ruch

•  Umysł jest twoim największym organem seksualnym. Włóż to do pracy. Wyobraź sobie, że go połykasz i smakuje jak twój ulubiony napój.
•  Miej pod ręką kilka fajnych miętówek. Możesz włożyć jedną do ust, zanim zrobisz mu SO, a miętowy smak pozostanie przez wytrysk.

Scenariusz Połyku

Kolejny dzień, kolejny SO. Uwielbiasz je wykonywać, a on naprawdę uwielbia je otrzymywać. Czy możesz sprawić, by ten był niesamowicie wyjątkowy? Połykanie? Nie obiecuj. Nawet tego nie mów. Po prostu spróbuj to zrobić.

Przygotowania w ostatniej chwili

Skoncentruj się na tym, jak dobrze smakuje. Jako kopię zapasową ssij tę miętę lub włóż do ust coś, co będzie przyjemnie pozostawać po zniknięciu.

Technika Połyku

•  Zacznij od dużego ruchu. Powoli wciągnij jego penisa do ust, cal po calu, schodząc aż do podstawy, jeśli możesz. Tak samo powoli wypchnij jego penisa ssaniem, a następnie pchnięciem języka - znowu cal po calu.
•  Doprowadź go do wysokiego podniecenia poprzez podstawowe techniki BJ, ssanie głowy podczas pracy trzonkiem, wirowanie językiem wokół korony i brzdąkanie wędzidełka.
•  Kiedy jesteś gotowy, aby doprowadzić go do orgazmu, twoje dwie najlepsze pozycje to łatwe głębokie gardło lub płytkie gardło, ponieważ pozwól mu wytryskać dość prosto w gardło, co oznacza, że posmakujesz jego nasienia bardzo mało, jeśli w ogóle. W Łatwym Głębokim Gardle połóż się na plecach z głową ponad krawędzią materaca, z otwartymi ustami i patrz do góry nogami na boczną ścianę. Sztuczka w "Płytkim gardle" polega na przyciśnięciu języka do podniebienia, zawężając przestrzeń w ustach, w którą może się pchnąć, jednocześnie dając mu wrażenie, że uderza w tylną ścianę.

•  Po prostu to zrób. Połykaj.

Sekspert Mówi

Jeśli wiesz, że absolutnie nie możesz przełknąć, to w porządku. To nawet w porządku, jeśli nie pozwolisz mu wejść do twoich ust. Powiedz mu jasno, że musi się wycofać, zanim wytryśnie. Zachęć go do grania gwiazdy porno i wyjdź na twoją twarz, oczywiście unikając twoich oczu. Mężczyźni to uwielbiają. Uwielbiają też przychodzić na piersi (naszyjnik z pereł), brzuch, tyłek i uda. Jeśli wyleje nasienie do twoich ust, po prostu pozwól mu wypaść z ust i użyj go jako lubrykantu lub olejku do masażu, aby pomóc go wykończyć. To drugie miejsce po połknięciu. Cokolwiek robisz, zwracaj szczególną uwagę na jego reakcje seksualne na wypadek, gdyby zapomniał się wycofać. Jego jądra naprężą się i podniosą bliżej jego ciała, a on będzie mocno pchał miednicą. Mężczyźni mają swoje własne małe wskaźniki. Słuchaj jego znaków i wyciągnij go, gdy nadejdzie odpowiedni czas.